«Жива сила». Виставка живопису Миколи Кутняхова, присвячена Дню Незалежності України. 22.08.2023-23.09.2023

«ЖИВА СИЛА»

Національна спілка художників України
Київська організація НСХУ
Центральна бібліотека ім. Івана Франка, м. Київ

«Прагнучому дам сили води живої» /Біблія/

Виставка живопису художника Миколи Кутняхова, очільника КОНСХУ, члена НСХУ, присвячена Дню Незалежності України. В складний час, коли Україна виборює свою свободу та територіальну цілісність, створений проект спрямований на єднання зусиль усього народу задля перемоги.

Представлені пейзажі та змістовна жанрова картина «Прогулянка з сином» наповнені глибоким філософським змістом, який спонукає до роздумів над сенсом життя. Доля людини залежить від енергетики, яка наповнює її отією рушійною силою для досягнення мети. А мета у нас сьогодні одна – вибороти свою незалежність та унікальну мальовничу і родючу землю, де “тече молоко та мед”.

Представлені твори з головною картиною «Жива сила», актуальні в непростий воєнний час, в якому опинилася Україна. На виставці представлені мальовничі Карпати, історичні краєвиди Седніва, морські мотиви Чорноморського узбережжя: «Літо», «Квіти сонця», «Музика світла», «Хмаринка», «Камінь Довбуша» та багато ін. Галерея «Митець» вітає Миколу Івановича Кутняхова зі знаковою персональною виставкою. «Ваші, твори, є компасом для багатьох із нас, бо спонукають замислитися над сенсом життя», – зазначила директор галереї, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Карина Кравець.

Художник відкритий до діалогу в царині безмежного космічного простору, який створюють представлені картини. Твори наповнені гуманними принципами, які притаманні прогресивному суспільству. Заангажована тема єднає людину з природою в процесі якого народжується рушійна сила, що робить соціум незламним.

Криниця, яку художник наповнив «Живою силою» запрошує відвідати виставку кожного, кому не байдужа доля України.

Виставка проходить на арт-просторі Центральної бібліотеки ім. Івана Франка, м. Київ, вул. Кирилівська, 117 з 22.08.2023 по 23.09.2023

Зустріч з автором творів 30 серпня 0 14:00.

Куратор проекту мистецтвознавець, заслужений працівник культури України, володар ордена Святої Варвари, міжнародний посол миру. Валентина Єфремова

Фото М. Кутняхова

 

 

 

Микола Кутняхов. Хмарка

 

Микола Кутняхов. Сонячний день

 

Микола Кутняхов. Музика світла

 

Микола Кутняхов. Літо драматичне

 

Микола Кутняхов. Віковічне на День Незалежності 2023

 

Микола Кутняхов. Прогулянка з сином

 

 

Микола Кутняхов. Настрій споглядання

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *