Quo Vadis. Виставка робіт студентів НАУ, виконаних в середовищі штучного інтелекту. 19.09.2023 – 24.09.2023

QUO VADIS

Виставка творчих робіт студентів Національного авіаційного університету, виконаних в середовищі штучного інтелекту.

 

 

З моменту виникнення авангарду наприкінці ХІХ століття та його розвитку на початку ХХ століття лідери думок у мистецтві та гуманітаристиці проголошували еру нового світу створеного силою духу людини шляхом відторгнення минулого і устремлінням до неможливого і абсолютного. Від цього часу заклик футуристів гордовито розправити плечі і стоячи на вершині світу кинути виклик зіркам все ще є актуальним. У цьому прагненні взаємодія мистецтва та штучного інтелекту стає дедалі актуальнішою у світі. Штучний інтелект може бути використаний для створення нових форм мистецтва, а також для аналізу та інтерпретації вже існуючих творів.

Мільйони людей працюють з Ш.І. аби створити свій власний твір за його допомогою. Можна творити у різних художніх стилях через опис свого уявлення про майбутній твір. Це співзвучно із супрематизмом Казимира Малевича у контексті перетворення мовного, поетичного образу у художній образ.

Із Ш.І. можна не бути художником і не  мати внутрішніх  естетичних переживань. Можеш за своїм вранішнім або вечірнім настроєм прописати, наприклад, літак і доповнити його деталями або взагалі взяти тему «Demon woman face» і Ш.І. тебе здивує. Отримані за технологією Ш.І. картини можемо міксувати, поєднувати їх і утворювати новий образ. При цьому для Ш.І. це добра практика для подальшого розвитку.

Він незупинний тому, що він твориться людьми. Ш.І. рухається в сторону соціалізації і допомагає колу людей, які об’єднані спільними переживаннями та цінностями. Ш.І. в мистецтві – це ваша уява на Екрані, а не уява Ш.І. – ми висловлюємо бажання, а він творить. Він нічого не творить в мистецтві без людини. Проте він впливає на людину через неймовірні і непередбачувані його можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *