Вітаємо скульптора Віктора Коновала з днем народження! 14 вересня 2023 року

«Happy Birthday» шановний Вікторе Івановичу!

Сьогодні, 14 вересня, відзначає свій День народження неймовірно талановитий скульптор НСХУ Віктор Коновал. Творчі знахідки митця вражають своїм яскравим стилем, в якому простежується високий фаховий рівень, орігінальна індивідуальність, прагнення прославити життя. Образна пластика має свої особливості, в яких закодовані здобутки минулих епох, авангардне прагнення заявити про власну харизму.

 

 

В скульптурних доробках Коновала відбивається нова форма сучасних мотивів та пошуків оригінальних засобів виразності. Створені художні образи можна віднести до нового покоління художників, які сміливо прокладають власний шлях у мистецтві. Авангардне мислення митця у поєднанні з філософським мисленням додає неповторності знайденому стилю пластики.

То ж, відправляємося на “Гойдалки” Віктора Коновала, наповнюємося радістю та оптимізмом, незважаючі на суворі будні…

 

 

Іван Франко у геніальній поемі “Мойсей” основаній на біблійному сюжеті говорить про єдність яка додає сил для перемоги, що так співзвучне нашому сьогоденню. КОНСХУ, як і все українське суспільство, проходить важкий шлях випробовувань, на якому прагнення волі й гуманного розвитку закладено в кожному з нас з сивочолої давнини. Про незламний дух українців свідчить історія, в якій значне місце належить художнім творам, в яких вирує душа і серце.

 

 

«Happy Birthday!» Шановний Вікторе Івановичу, художники і художниці міста Києва вітають Вас з Днем, який дав Світу чудову людину! Ваші людські якості, творчий потенціал, а головне їх реалізація, говорить що ваша доля у ваших руках. Хай здоров’я і щастя прибувають від землі і неба на радість рідним, друзям і близьким!», –  зазначив голова Київської організації НСХУ Микола Кутняхов.

 

 

«Наша галерея з теплом у серці приєднується до привітань. Неймовірна енергетика завжди прикрашає всі виступи Віктора Івановича, який вміє підтримати, побачити найкраще, додати позитиву в творчий захід. Вміння єднати митців навколо прекрасного, високі маральні якості, присутні в творах  самого скульптора», – висловила у привітанні директор галереї «Митець» мистецтвознавець Карина Кравець.

 

 

До вітань приєдналися Тіберій Сільваши, Галина Скляренко, Олена Красильнікова, Тетяна Діденко, Наталя Гронська, Володимир Балибердин, Галина Дюговська, Вадим Михальчук, Сергій Ковтун, Андрій Будник, Вікторія Дромарецька, Стас Кадочніков, Світлана Шевцова, Петро Зикунов та багато ін.

Від роси і води на довгі роки, дорогий Вікторе Івановичу. Тримаймо ряди, тем паче, що VICTOR у перекладі з латини – ПЕРЕМОГА!

Валентина Єфремова
мистецтвознавець, заслужений працівник культури України,
лауреат премії імені Платона Білецького.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *