Вітання директору художньої галереї «Митець» Карині Кравець з нагоди дня народження. 29 липня 2023 року

Вітання від друзів.

Фахового керівника, як і друга по життю знайти не просто. Особливо це проявляється в складні періоди, часи випробувань, як це і сталося з перших кроків керівництва галереєю «Митець» новою директоркою. Мов дев’ятий вал, накрила столицю пандемія ковіду, звалилася жорстока війна з сиренами, ракетами, болісними жертовними втратами…

Глобальні негативні події підкосили б слабку людину, але тільки не українську жінку, яка неймовірними зусиллями долає перешкоди.

 

 

Свій День народження відзначає директор художньої галереї «Митець», мистецтвознавець, заслужений працівник культури України, людина з неймовірним світоглядом, чарівна жінка Карина Кравець. Кожного разу вона дивує своєю самовідданою працею, вмінням тримати загальну справу на плаву. В успішній діяльності нашої спілчанської галереї чимало її власних ініціатив та проектів, які слугують іміджу творчості художника.

Галерея «Митець» з кожною виставкою відкриває нові імена, прославляє вже відомих митців, зберігає пам’ять історичних подій. Разом в комплексі культурно-мистецька площадка столиці України успішно слугує соціуму своїми заходами. Тому від усього колективу Київської організації НСХУ дякуємо Карині Дмитрівні Кравець за її силу волі та вміння відсіювати плевели від зерен.

Бажаємо й надалі творчих успіхів, проектів на благо українського мистецтва та особистого щастя.

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *