Виставка Шрі Чинмоя Джарна-Кала. Мистецтво першоджерела. 25.07 – 16.08.2023

Джарна-Кала. Мистецтво першоджерела. Виставка Шрі Чинмоя.

 

 

 

https://www.facebook.com/meditativesongs/posts/pfbid02xc42NLzc1nJt9rMpYrbYM9egXy78vCZpvZPKMTqPNwrHsT2sdYeR58Xz1zfF5LNsl

ТРОХИ ТЕПЛА, СВІТЛА І ГАРМОНІЇ В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС…

З 25 липня по 16 серпня запрошуємо вас на виставку “ДЖАРНА-КАЛА” (!!!ОНОВЛЕНА ЕКСПОЗИЦІЯ!!!) в галереї “Митець”

(вул. Велика Васильківська, 12).

Урочисте відкриття та КОНЦЕРТ 29 липня о 16.00

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ (на всі заходи – вхід вільний):

  • КОНЦЕРТИ медитативної музики Шрі Чинмоя в аранжуваннях гурту «JATRI», галерея “Митець” (вул. Велика Васильківська, 12).

29 липня та 12 серпня (cубота) о 16.00

2, 9, 12 серпня (вівторок) о 18.30

  • Також музичний гурт «JATRI» дасть БЕЗКОШТОВНІ КОНЦЕРТИ ЖИВОЇ МУЗИКИ під ВІДКРИТИМ НЕБОМ, які відбудуться у Ботанічному саду ім. М. М. Гришка (альтанка біля монумента «Молитва за Мир» на Алеї Миру)

30 липня, 6 і 13 серпня (неділя) о 12 год.

5 серпня (субота) о 15.00

  • ЛЕКЦІЯ “Йога, шлях до істини через духовне серце”.

11 серпня (п’ятниця) о 18.30

 

ПРЕС-РЕЛІЗ ВИСТАВКИ

На виставці “ДЖАРНА-КАЛА” ви зможете побачити факсимільні репродукції з картин Шрі Чинмоя, всесвітньо відомого духовного майстра, філософа і поета, непересічного музиканта й художника, а також дивовижного атлета.

“Джарна-Кала” з бенгальської, рідної мови Шрі Чинмоя, зазвичай перекладається як “Фонтан-Мистецтво”, але два слова в підзаголовку нашої афіші, а саме – МИСТЕЦТВО ПЕРШОДЖЕРЕЛА, більш точно передають глибинний філософський зміст робіт майстра. Кожна з них є результатом високого медитативного стану її автора. Кожний мазок, кожний рух пензля відтворює на фізичному плані образи, які вільно приходили до цього незвичайного художника з дуже високих тонких планів свідомості, які і є, власне, Першоджерелом будь-якого справжнього мистецтва. Кожна окрема картина і всі вони разом втілюють нескінченний потік Світла і Спокою, якого так не вистачає сучасному світові.

Художники кажуть: “Живопис – це мовчазна музика”. Але Шрі Чинмой, як вже було сказано, був ще й надзвичайно обдарованим музикантом. Він створив тисячі пісень бенгальською та англійською мовами, які також несуть послання Миру, Спокою і Гармонії.

На виставці “Джарна-Кала” у вас буде чудова можливість послухати мелодії Шрі Чинмоя в авторському виконанні (в записах) та наживо в аранжуваннях гурту “JATRI”.

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *