Презентація міжнародного артпроєкту #365daysafter. 1-8 липня 2021 року

1 липня о 17:00 в галереї “Митець” відбудеться відкрита презентація міжнародного артпроєкту #365daysafter

за підтримки Київської організації Національної спілки художників України.

 

 

Під час презентації відвідувачі зможуть пройти через портал у віртуальний світ проєкту #365daysafter. На вас чекають мистецькі твори учасників з України, Хорватії, Португалії і Китаю і понад 200-і творчих історій досвіду періоду пандемії. Історії натхнення і боротьби, творчих піднесень і зламів, відчаю і надії. У кожному з них ви побачите відголосок власного шляху цього періоду, знайдете підтримку і натхнення.
#365daysafter є продовженням проєкту “Who am I today” (Хто я є сьогодні), який досліджував вплив самоізоляції на творчість у 2020 році. Це був перший в Україні артпроєкт, що на виклики локдауну відбувся у спеціально створеній віртуальній галереї.

Артпроєкт #365daysafter створено мистецькою організацією “MOKONSHU” разом з партнерами: креативним агентством “KAMSOMOL”, галереєю “Garaža KAMBA” (Загреб, Хорватія), міжнародною резиденцією митців “DE LICEIRAS 18” (Порто, Португалія), та independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space” (Нанчанг, Китай).

Ключовою ідеєю цього міжнародного артпроєкту є історія досвіду творчої діяльності періоду пандемії від кожного учасника. В рамках проєкту організатори зібрали понад 200-і історій досвіду митців з різних міст України, Хорватії, Португалії і Китаю, з якими відвідувачі зможуть ознайомитись під час виставки в одній із найстаріших київських галерей – галереї “Митець” з 1 по 8 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *