Проект-взаємодія “Good life”. 12-20 липня 2019 року

12 липня о 17:00 відкривається проект-взаємодія “Good life” в київській галереї “Митець”, за адресою вул. Велика Васильківська, 12.

Актуальні мистецькі практики у просторі Artgallery “Mytets”: живопис, скульптура, інсталяція, перформанс.  В проекті приймають участь 22 митця, творчість яких є віддзеркаленням сучасного арт життя столиці. “Goodlife” у мистецтві і як прояв самого життя!

 

 

На відкритті проекту Тетяна Корнієва представить перформанс “Без назви”, який присвячено дослідженню внутрішніх кордонів, які виникають при зіткненні суб’єкта та Іншого.

В проекті прймають участь: Анастасія Авула, Анна Бітаєва, Антон Тарасюк, Артем Стрембицький, AstianRey, Валентин Чорний, Валерія Тарасенко, Даша Дзюба, ЕльміраШемседінова, Євген Коршунов, Ірина Ворона, Ксенія Дацюк, Марія Бондаренко, Марія Рахімова, Нікіта Цой, Павло Балтазюк, Поліна Щербина, Сергій Любинецький, Тетяна Корнієва, Захар Шевчук, Альона Штепура, Ярослав Білик.

Куратори проекту: Ірина Ворона і Павло Балтазюк.

Ірина Ворона – художник, куратор, директор арт галереї “TuzovGallery”, яка функціонує на базі мистецького простору “ArtAppHall”.

Павло Балтазюк- художник, куратор, голова молодіжного об‘єднання київської організації НСХУ.

“Goodlife” – природа кожного моменту буття, що наповнене відчуттями насолоди спостереження і дивування.

Митець, як віддзеркалення усіх цих процесів, провідник через свій твір до глядача. Емоційно-позитивне бачення світу у кольорі і формі. Так само як немає двох однакових людей, так само і мистецтво, у кожного різне і тим самим унікальне. Форма-колір, світло-життя.

“Goodlife” це перш за все внутрішнє осяяння, відчуття своєї душі, розшифрування смислів, віра у все прекрасне, що є у цьому світі. Ціль проекту у встановленні живої комунікації, щоб мати можливість висловитись і бути почутим.

 

Виставка відкрита з 12.07 до 20.07.

Вхід вільний!

 

Пн-пт: 11:00-19:00

Сб: 11:00-18:00

Нд: вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *