Виставка В’ячеслава Снісаренка “Black & White”. 12.01.2024 – 19.01.2024

“Black & White”

В’ячеслав Снісаренко (slavasnisa) народився у місті Запоріжжя у 1964 році. В Запоріжжі він займався у дитячій художній школі, а в Києві у РХСШ.

Закінчив факультет станкової графіки (майстерня професора А. Чебикіна та М. Компанця) у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури у 1992 році.

 

 

2017-2020, 2005-2008 викладав у видавничо-поліграфічному інституті Національного технічного університету України «КПІ» у Києві. З лютого 2022 викладає у Київському національному університеті культури і мистецтв.

 

 

В’ячеслав є членом Національної спілки художників України та Заслуженим художником України. Він є постійним учасником українських та міжнародних виставок, де отримує високі нагороди. Завдяки непохитній громадянській позиції його роботи продаються на благодійних аукціонах, збір від яких йде на користь ЗСУ.

Поєднання традиційних технік, глибоке знання історії мистецтв, новітні технології, сучасне бачення світу, рефлективний естетизм та активна громадська позиція митця створюють унікальний всесвіт, де усі предмети існують як реально, так і умовно.

Символічно, що поточна, представлена увазі шанованої київської публіки, ювілейна для В’ячеслава Снісаренка, виставка першою відкриває ювілейний 2024 рік найстарішої спілчанської галереї «Митець» (з 1954 року). Саме такою ми хочемо бачити галерею КОНСХУ «Митець» – і тією, що торкається вічності, і актуальною й зухвалою (у гарному сенсі слова) одночасно.

Кураторська група:
Андрій Будник
Анастасія Снісаренко-Єржиковська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *