Виставка живопису Павла Кір’якова «З вірою у майбутнє». 21-29 березня 2023 року

ПАВЛО КІР’ЯКОВ

З вірою у майбутнє

 

 

З 21 березня 2023 року в художній галереї “Митець” відкривається персональна виставка живопису Надзвичайного і Повноважного Посла України  Павла Кір’якова “З вірою у майбутнє”.

П.Кір’яков не є професійним художником. Він дипломат – Надзвичайний і Повноважний Посол.

З ранніх років свого життя відчував потяг до прекрасного, естетично оцінював красу природи рідного краю, незабуваємих краєвидів, що дарує нам наша планета. Саме це надихнуло автора взяти в руки олівець, почати писати пензлями свої, спочатку дитячі акварельні малюнки, а згодом, яскраві картини олією.

 

 

Художню освіту П.Кір’яков отримав в юнацькому віці, коли був учнем спеціалізованої художньої студії під керівництвом Н.Й.Осташинського. Також пройшов курс навчання в художній студії Будинку архітекторів України. Цікавим фактом є те, що за свої ще юнацькі роботи він отримав Диплом за кращу роботу художньої виставки тодішньої Східної Німеччини. Певний час П.Кір’яков працював у майстерні члена Національної спілки художників України А.Бабюка і під його керівництвом.

Процес написання картини, на думку автора, такий же, як розвивається життя в природі. Береш зерно, опускаєш його в родючу землю. Доглядаєш за молодим паростком. І, з часом, з маленького зернятка виростають або красива квітка, або пишне дерево з чудовими соковитими плодами.

 

 

Так і з картиною. Береш порожнє полотно. Робиш підмальовок. Він ще не красивий і не зрозумілий. Починаєш наносити фарби і, о диво, з’являється образ і на полотні народжується життя. Саме тому П.Кір’яков займається живописом для того, щоб втілювати своє бачення світу і передавати свої почуття.

Автор прагне за допомогою кольору і тону передати неосяжність природи і відчуття динаміки процесів, що відбуваються в житті. П.Кір’яков має художню обдарованість, здатність відчувати кольорову гаму в усій її красі.

 

 

П.Кір’яков продовжує свій творчий пошук. Автор прагне досягти спрощення пейзажу, прагнучи передати не конкретний мотив, а його синтезовану колористичну сутність.

Картини автора створюють дорогоцінний путівник, запрошують відвідати різноманітні куточки планети, обережно відноситись до довкілля, берегти і любити Рідну Землю незалежної України.

 

 

Брав участь у низці місцевих і закордонних виставок. Картини П Кір’якова на мвжнародних онлайн-виставках були відзначені як ”Картина тижня“ і ”Картина місяця“.

У буремні часи боротьби з російським загарбником, пишаючись героїзмом українських воїнів і незламністю українського народу, виставка присвячується героїчним Збройним Силам України і героїчному українському народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *