Виставка живопису Миколи Скобельського. 8-30 листопада 2022 року

Скобельський Микола Станіславович – член Спілки художників України, живописець. Працює в галузі станкового живопису та графіки. Народився в 1959 році на Житомирщині. З ранніх років свого життя він відчув потяг до прекрасного, естетично оцінював природу рідного краю. Яскраві барви Полісся надовго закарбувалися в пам’яті художника і до сьогодні відображаються в його картинах.

 

 

З 2000 року взяв участь у понад 50 Всеукраїнських художніх виставках, пленерах у Криму, Карпатах, Седнєві, Києві, Польщі та ін. У 2014 році прийняв участь у виставці акварелі на Гаваях. Надає перевагу пленерному живопису реалістичного напрямку, вражає романтичним настроєм, легким невимушеним сюжетом, сповненим роздумів над життям.

 

 

Художник має щедру природну обдарованість відчувати кольорову гаму у всій її красі. Наприклад, Київ повнозвучно розкривається в його пейзажах через різні коливання природи: весняні, зимові, осінні. Картини митця сповнені особливої душевності. Вони, мов дорогоцінній путівник, запрошують відвідати історичні місця столиці України: Києво-Печерську лавру, Андріївський узвіз, Боричів тік, пройтися схилами Дніпра, відчути святість Ближніх та Дальніх печер, помилуватися Кирилівською церквою…

Картини Миколи Скобельського зберігаються у приватних збірках багатьох країн світу: Німеччина, Польща, Японія, Китай, Канада, США та ін.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *