Виставка живопису Тетяни Бондаренко “Поклик серця”. 2 вересня – 2 жовтня 2022 р.

Бондаренко (Ліхтер) Тетяна Миколаївна, народилася 13 квітня 1978 року. Батько, доцент НУБіП, мати – економіст. У 1995 р. Закінчила Київську середню школу №36, м. Києва, та художню школу №9 м. Києва. Мріяла здобути вищу професійну освіту з живопису, але рідні та близькі люди переконали отримати вищу освіту за іншим фахом, щоб була завжди змога заробити на життя. І у 2000 р., Бондаренко (Ліхтер) Т. М. здобула вищу освіту та отримала диплом з відзнакою за економічним направленням.

 

 

У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата економічних наук. Працювала на кафедрі статистики та економічного аналізу викладачем, з часом у інших державних структурах та бізнесі. Бажання займатись живописом завжди було, але не завжди був час. Час від часу, була надія, що колись основним фахом – буде художній фах, а вже потім економічний. У 2010 році отримала першу пропозицію по виставках у київській галереї Валерія Івановича Кравчука «Джем», у 2012 році в київській галереї «НьюГалері», де були представлені 25 робіт. Складність організаційних питань стосовно виставок, змушували забирати роботи і повертатися до основного економічного фаху. Наступний крок до піднесення з живопису був у 2018 році. Роботами цікавилися чимало галеристів, але нажаль організатори не дотримувалися домовленостей. Відчаю не було, адже був попит. У 2019 році також були пропозиції по виставках, але знов таки обставини складалися не в кращому напрямку,  виставки зривалися. З’явився страх і передчуття гіршого. 7 червня 2022 року помер чоловік Тетяни Миколаївни, Бондаренко Андрій Петрович, який любив, надихав та підтримував. Він же і батько спільного сина Артема, 2010 року народження.

«Я не впадаю у відчай, я сприймаю життя, таким, яким воно є. Перш за все ціную хороше людське відношення, нерукотворну красу, бережливе ставлення до природи, спокій в душі. Вірю у спасіння душ всіх чесних людей. Миру нам всім».

 

Шторм
Пробудження старого дерева
Зима
Ранковий сон
Шторм
Соната
Троянда

 

Виставка працює щоденно з 11:00 до 19:00

Вихідний – неділя

Телефон для довідок: +38-096-3791903

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *