Привітання директору художньої галереї КОНСХУ «Митець» Карині Кравець у зв’язку з ювілеєм. 29 липня 2022 року

29 серпня 2022 року Карина Дмитрівна Кравець святкує свій День Народження.

Карина Дмитрівна – мистецтвознавець, модератор творчих проектів, заслужений працівник культури України, самовідданий творчий працівник у сфері галерейної діяльності.

 

 

Є люди, які по своїй природі – носії краси та гармонії, позитиву та радості. Про це непросто свідчать казки, а підтверджує гороскоп. По гороскопу Карина ЛЕВ. А це дорогого коштує. Її завдання бути там, де потрібно. А це художня галереа “Митець” КОСНХУ, яку вона упішно очолює. Подивіться на виставки, які демонструють її творчі знахідки. Які відомі імена навколо неї! І це не просто збіг обставин. Ім’я Карина означає ГАРМОНІЯ. Вона блискуче будує свій світ, її стихія – вогонь! Її планета – Сонце! Вона реаліст, креативна й сонячна, носій світла і гармонії.

Навколо Карини завжди дружнє середовище, в якому хочеться перебувати. Саме такою і є хазяйка галереї “Митець”, до якої тягнуться творчі особистості. Карина вміє побудувати команду і очолити її рух до Олімпу. Красуня й щедра натура, чарівна та скромна одночасно. Вона не потебує аплодисментів, бо сама, мов квітка, притягує бджілок.

Карина вміє свторити казку і заселити її чудовими героями, серед яких важливе місце займає її рідня. У неї чудові діти: син та донечка, які взяли від матусі все найкраще.

Побажаємо й надалі Карині нести у світ все найкраще та відбірне, народжене в Україні!

Валентина Єфремова,
заслужений працівник культури України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *