Виставка живопису та скульптури “Об’єднані часом”. 2-17 червня 2021 року

“Об’єднані часом” – це виставка живописців та скульпторів, випускників НАОМА 2006 року, присвячена п’ятнадцятиріччю з дня закінчення Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури.

У виставці мають взяти участь дванадцять самобутніх професійних живописців і скульпторів, які не полишили своєї професійної художньої діяльності за отриманим фахом. Маємо надію представити дуже цікавий, професійний мистецький проект який надає можливість відслідкувати творчій шлях від школи до самостійної творчої особистості та висловити слова вдячності академії та викладачам мовою мистецтва.

 

 

Молоді художники з різних куточків України сумісно працювали і формувались як творчі особистості в стінах НАОМА. Завершивши академію, вони знову розлетілись хто куди. А роки ті незабутні! Пройшло багато років і вони знову роблять сумісну виставку, як це робили на переглядах академії, не заради пріоритетів, а з метою чистого мистецтва.

 

Білик О. Берегиня. 2020
Храпачов О.
Постащук О.
Ягодкина Т. Сяяння. 2013
Баришев Д. Вона. 2021
Поляков С. Дорога на двох. 2017
Шевчук О. Еnigma
Міхайлюк М. Красуня. 2018
Монсевич В. Ранковий букет для себе. 2020
Барабаш С. Вечір на березі моря. 2020

 

В експозиції приймають участь:

Святослав Барабаш

Дмитро Баришев

Оксана Білик

Костянтин Добрянський

Максим Міхайлюк

Юлія Мірочник

Віолета Монсевич

Сергій Поляков

Оксана Постащук

Олександр Храпачов

Олександр Шевчук

Тетяна Ягодкіна

 

One thought on “Виставка живопису та скульптури “Об’єднані часом”. 2-17 червня 2021 року

  1. Віталій Зайка Reply

    Дуже мало в інтернеті виставок образотворчого мистецтва. Складається враження , що цей напрямок культури в Україні призупинився. Таки можливості дає Інтернет для знайомства з сучасними митцяма, з їх роботами ,а спілка художників це використовує дуже слабо.Мені 83роки все своє життя я цікавився образотворчим мистецтвом , а зараз мої можливості обмежені. Шановні дайте можливість нам мешканцяи провінцій насолоджуватись цим напрямком культурного життя України. В Зайка, заслужений працівник промисловості України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *