Ретроспективна виставка картин Віктора Крижанівського. 4-10 травня 2021 року

4 травня 2021 відбудеться перенесене з 2020 року (у зв’язку з локдауном) відкриття ретроспективної виставки художніх творів відомого в Україні та за її межами художника, культурного діяча та письменника Віктора Крижанівського. На виставці будуть експоновані, як відомі у всьому світі твори древньослов’янської серії, так і менш відомі, до цього не бачені картини митця, які відображають різні етапи його життя.

Виставка буде цікава, як тим, хто вже знайомий з творчістю митця, так і тим, хто цікавиться українським мистецтвом, історією та міфологією України. Більше інформації буде у публікаціях на сторінці події.

Віктор  Володимирович Крижанівський народився у 1950 році 12 травня у дивовижному селищі Заячівка на Волині. Закінчив Київський державний художній інститут де і працював упродовж всього життя.

За життя митця відбулося десятки персональних виставок, на яких виставлялися картини різних періодів творчості майстра.

В одному із інтерв’ю художник згадував дитинство і свою малу батьківщину: «Я виріс на Волині, неподалік Колодяжного, де народилася Леся Українка. Я рано познайомився з творчістю Лесі Українки, а бачене довкола підтвердило: Природа – жива, вона одухотворена… У мене ще в дитинстві відбувся переворот до того прадавнього світобачення людей, які жили в ладу з природою, які розуміли її».

 

Запрошуємо всіх приєднатися до чудового світу, створеного Віктором Крижанівським та отримати максимум позитивних вражень та справжніх емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *