Сергій Олексюк. 21-30 вересня 2019 року

21 вересня о 17:00 ми відкриваємо виставку живопису Сергія Олексюка.

Художник пише свої картини-враження із періоду життя на Санторіні ніби самим “білим шумом”… Можна уявити, як він вбирає його з простору, густо замішує у фарбу, і так цей шум осаджується на полотно… художник повторює, як ніби ритуальну, дію самих санторінських будівельників… приборкувачів “білого шуму”. Так описують медитативні враження із Санторіні, втілені Сергієм Олексюком у живописі.

 

 

Народився художник у 1961 році в місті Коломия (Україна), навчався у художньому училищі в місті Вижниця Чернівецької області (Україна).
У 1993 завершив Київський художній інститут (зараз – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) – факультет живопису, театрально-декораційне відділення.
Ще під час навчання Олексюк брав участь в національних і всесоюзних виставках у київських виставкових залах та галереях, пізніше його твори експонувались у Києві також і у міжнародних виставках.
Одразу після закінчення НАОМА відбулася перша персональна виставка автора в американському місті State College в бібліотеці місцевого університету.
На даний момент автор має за плечима понад 30 років художньої практики у різних техніках та стилях.
Сергій Олексюк працює у техніці масляного, акрилового та акварельного живопису, виконує роботи олівцем, вуглем, сангіною та багатьма іншими матеріалами. Має великий досвід в написанні портретів з натури, фотографії, жанрових картин та пейзажів.
З 2000 по 2010 рік Сергій жив і працював в Греції на острові Санторіні, його авторські пейзажі експонувалися у місцевих галереях та розходилися по багатьох країнах. Санторінські медитативні пейзажі особливо цінуються прихильниками живописної практики майстра.
Сергій серйозно цікавиться фотографією, брав участь у міжнародних фотовиставках. Олексюк захоплюється напрямком сучасного мистецтва, працює із інсталяціями та технікою абстрактного живопису.
У 2013 році в галереї ЦЕХ (Київ, Україна) відбулась персональна виставка творів Олексюка під назвою «Простір проти площини».
В 2015 році твори автора брали участь у благодійному аукціоні від аукціонного дому КОРНЕРС (Київ).
2016 – групова виставка “Стрибок до Європи” у галереї ЦЕХ (Вільнюс, Литва).

Твори Сергія Олексюка є у приватних колекціях в Україні, країнах Європи, США, Канаді і Австралії.

Виставка триватиме до 30 вересня 2019.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *