Персональна виставка Василя Міщенка. 2-10 серпня 2019 року

2 серпня о 18:00 в художній галереї “Митець” відкривається персональна виставка відомого київського живописця Василя Міщенка.

У творчості В. Міщенка можна вирізнити декілька періодів. На початку була схильність до реалізму. Згодом в його творчій манері відбуваютьтся значні зміни, відчувається його захоплення імпресіонізмом. У своїй творчості митець поєднує надбання реалістичної школи із здобутками художніх напрямків імпресіонізму та постімпресіонізму. Майстер пейзажу та натюрморту він опановує свій власний неоімпресіоністичний стиль відтворюючи всю красу та мінливість навколішнього світу. Василь Міщенко завжди різний і несподіваний.

Постійний пошук – це головна риса його творчості. Останнім часом він віддає перевагу абстрактному декоративізму. При написанні картин він виплескує емоції у колорит. Його непокоїть місце кольору на полотні, досконалість сполучення фарб. Створюючи ситуативні сполучення колориту він привносить до картин кольорові переливи та напружений контраст. Все це створює неповторні візерунки і декоративні співвідношення.

У своїй творчості прагнучі до мінімалізму та декоративізму він підходить до найбільш узагальненої передачі навколішнього світу, що і робить його своєрідним, самобутнім живописцем в сучасному художньому контексті. Він створює картини-лабіринти, в яких йдучи за кольором, переходиш з одних кольорових плям до інших і, тільки пройшовши по всіх їх градаціях, охоплюєш всю повноту зображення. Як у лабіринті плутаєш та виходиш на головну лінію, яка і виводить тебе до узагальненого бачення всієї картини. Спочатку бачиш декілька кольорових напрямків. І згодом вони ненавязливо виводять на домінуючий, який збирає всі кольорові рішення разом і створює повне бачення того, що хотів зобразити автор, добиваючись завершеності композиції. Це напрочуд тонка і кропітка робота, яка собою нагадує українську вишивку, де стібок за стібком проглядає світогляд багатьох поколінь, які і вивели художника на сучасне бачення зображуваного.

 

Виставка працюватиме з 2 по 10 серпня включно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *