Геннадій Польовий. Виставка «Обличчям до сонця». 3–11 травня 2017 року

Персональна виставка всесвітньо відомого художника, поета, письменника, філософа, публіциста, 90-річного Геннадія Петровича Польового.

На виставці представлені твори різних років. Головна тема – захоплення гармонією і досконалістю Божого творіння – красою природи яка нас оточує. Тому головний жанр – емоційно забарвлений пейзаж.

Позитивна емоційність персонажів – щедрого життєдайного сонця, мудрих дерев, замріяних річок, таємничих скелястих гір, палаючих протуберанцями пелюсток соняшників – все викликає в душі особливі почуття, відмінний настрій.

Завдяки життєрадісному погляду на оточуючий світ митцю вдається створювати сонячно-променисті твори.

«З роками, – говорить Геннадій Польовий, – викристалізувалася моя головна творча концепція, якій я намагався слідувати все моє життя. Торжество природи і відчуття радості існування – «обличчям до сонця» – сприйняття природи як найвищої божественної цінності, як найбільшого дару і щастя. В моїй уяві художник-пейзажист це людина з особливим відчуттям благоговіння перед Божою красою, з світлим світосприйняттям, з глибоким інтимним молитовним настроєм, з постійним гострим відчуттям нескінченного руху всесвіту».

Більше 60 років творчого життя присвятив митець оспівуванню краси природи.

Досконалий професіоналізм художника дозволяє йому з легкістю втілювати свої творчі задуми в будь-якій живописній та графічній техніці: олії, акварелі, ліногравюрі, темпері, малюнку, змішаних та особливих техніках власного винахідництва.

Польовий Г. П. – людина-легенда. За понад півстоліття щоденної праці створено тисячі неповторних художніх творів. Над деякими циклами технічно складних робіт автор працював до п’яти років.

Більшість робіт художника вже знаходиться в музеях, картинних галереях і приватних колекціях України та різних країн світу – Америки, Європи, СНД. Велика колекція найкращих творів знаходиться у Київській Дитячій Академії Мистецтв.

Н. Величанська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *