«На мистецьких теренах». Виставка живопису Георгія Зайченко. 11-21 грудня 2016 року

До семидесятирічного ювілею українського неоімпресіоніста Георгія Зайченко приєдналася вся його мистецька родина – Таїсія Зайченко та Олена Зайченко. Кожен із них іде у творчість своїм шляхом і стилем не подібним до іншого. Ця родина – свого роду “мистецький макрокосмос”.

Георгій Зайченко – це живописець, який проникливо передає найтонші відтінки реальності та надихається у створенні своїх пейзажів мандрами по світу. Він працює у живописі маслом та аквареллю.

Таїсія Зайченко через роки продовжує діалог із стилем “модерн”, і представляє свою серію “Квіти і німфи”. Пише по шовку.

Олена Зайченко – художник, який настільки полюбляє філософію та давні легенди, що намагається створити власну міфологію у мистецтві. Її твори вважаються батиком, але в ортодоксальному сенсі це не є батиком. Свою техніку Олена розробила задля того, щоб вийти за його межі.

Навіть пес Моня в цьому акварельному клані не просто виїдає акварельні фарби та пастельні олівці майбутнього живописця Данила Зайченко-Свечнікова. Він мріє про створення власної експозиції в галереї Саатчі. Ось до чого доводить життя із митцями! Тож, пожартували наостанок і…

Запрошуемо на творчий ювілей Георгія Зайченко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *