Виставка Аліси Забой. 1-11 листопада 2016 року

1 листопада в столичній галереї “Митець” відкрилася персональна виставка заслуженого художника України Аліси Забой. ЇЇ назва – проста і зрозуміла: “Скульптурні історії Аліси Забой”. Їй, елегантній і тендітній жінці, вдалося приборкати метал – немов би Прометею! “Гадаю, феномену Аліси Забой не існує, – сказала у ексклюзивному інтерв’ю журналістам каналу Ukrvideotravel миткиня. – Я просто багато і плідно працюю.

Аби на світ Божий з’явилася нова скульптура, я повинна знайти тему, потім з нею “пожити” певний час, і лише потім почати роботу. Так починається творчий процес. Він може бути дуже швидким, а іноді може й розтягнується на довгі місяці… Мені подобається працювати. Головне – почати!І – не зупинятися на досягнутому. Я – вічний учень. Я і досі вчусь. І є у кого. Ще живий мій вчитель – Борис Довгань, який прийшов на відкриття моєї виставки у галереї “Митець”, за що я йому щиро вдячна.

Для мене це був дійсно щасливий день, адже мене вітало так багато моїх друзів і колег! А особливо я вдячна двом неординарним людям, які “взяли мене в лещата”. Це – куратор виставки Наталія Сухоліт і видавець альбому “Скульптури Аліси Забой”, який від початку і до кінця робив художник і видавець Віктор Хоменко. Не було б цих людей, то не знаю, чи відбулася б ця виставка взагалі…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *